ביטוח חיים / ביטוח חיים למשכנתא / אובדן כושר עבודה

אתם עובדים, מרווחים יפה ועושים הכל כדי להבטיח את האושר, הבריאות ואיכות החיים שלכם ושל בן או בת הזוג שלכם, של ילדיכם ושל הוריכם המתבגרים. אך האם חשבתם מה יהיה אם תאבדו את יכולתכם לפרנס אותם בכבוד, או חלילה תעזבו את העולם בטרם עת?

ביטוח חיים למקרה מוות, ביטוח חיים למשכנתא וביטוח אובדן כושר עבודה* יאפשרו לכם להבטיח את עתידם הכלכלי ואת עתידם של יקיריכם.

ביטוח חיים למקרה מוות, הנקרא גם ביטוח ריסק, נועד לספק לשאירים הנותרים, רשת בטחון כלכלית. ביטוח החיים משולם באמצעות פרמיה חודשית וסכום הביטוח הנרכש, אמור להתחשב בגילכם, בסיכונים השונים, במספר בני המשפחה התלויים בכם ובהתחייבויות הכלכליות שיש לכם. בקרות מקרה הביטוח, חברת הביטוח תפצה את יקיריכם בסכום המבוטח כתשלום חד-פעמי ובכך תאפשר להם להמשיך ולשמור על רמת החיים אליה הורגלו.

* בכפוף לתנאים המלאים המופיעים בפוליסה.

משכנתא היא לרוב ההתחייבות הפיננסית הכבדה ביותר שאת נוטלים על עצמכם במהלך חייכם והיא מבוססת על היכולת שלכם לממן אותה מהכנסותיכם החודשיות השוטפות. עם זאת, במקרה שאחד מבני הזוג הולך לעולמו, נטל תשלומי המשכנתא חל על בן הזוג שנותר ומכאן, הדרך לאי-יכולת החזר ולאובדן הבית קצרה ביותר.

ביטוח חיים למשכנתא מגן הן עליכם והן על הבנק. למעשה מדובר בביטוח חיים (ריסק) לכל דבר, אך הבנק המלווה נרשם בפוליסה כמוטב בלתי חוזר. כאשר אחד מבני הזוג נפטר, חברת הביטוח פורעת את סכום המשכנתא שטרם נפרע ואילו בן הזוג הנותר בחיים, נהנה מנכס בבעלותו המלאה, ללא הנטל הכלכלי הכבד הכרוך בעמידה בתשלומי המשכנתא לבדו.

* בכפוף לתנאים המלאים המופיעים בפוליסה.

ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח מבנה למשכנתא מספק כיסוי ביטוחי למגוון נזקים למבנה: נזקי טבע ורעידת אדמה, נזקי אש, נזק לצד ג' ונזקי מים/צנרת. הביטוח נועד להבטיח את שוויו הכלכלי של הנכס עבורו ניתנה ההלוואה ולהבטיח לבנק שבמקרה של פגיעה פיזית בנכס, ניתן יהיה לבנות מחדש או לשפץ את הנכס ולהשיבו לערכו המקורי. ביטוח זה אינו מכסה את תכולת הבית, אותה יש לבטח בביטוח נפרד.

* בכפוף לתנאים המלאים המופיעים בפוליסה.

ביטוח אובדן כושר עבודה

תאונות ופציעות הן חלק בלתי נפרד מהחיים וכשהן מתרחשות, הן משבשות משמעותית את שגרת החיים ואת היכולת שלכם להתפרנס ולפרנס את משפחתכם.

ביטוח אובדן כושר עבודה יבטיח שגם בתקופת ההחלמה וההתמודדות שלכם עם המגבלה הגופנית המונעת מכם לעבוד ולהתפרנס, תיהנו ממקור פרנסה יציב ובטוח בדמות פיצוי חודשי. פיצוי זה יעזור לכם לשמור על רמת החיים שלכם ושל בני משפחתכם ויספק לכם שקט נפשי וכלכלי אשר יאפשר לכם להתמקד בהחלמה ובשיקום.

* בכפוף לתנאים המלאים המופיעים בפוליסה.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה – תוכנית פיצוי ושחרור

כיסוי ביטוחי המיועד למנהלים ושכירים או במסגרת ביטוח תגמולים לעצמאיים ומספק לכם פיצוי חודשי במקרה של אובדן כושר עבודה מתאונה או ממחלה. הפיצוי ניתן מתום תקופת ההמתנה וכל עוד אינכם כשירים לעבודה בעיסוק סביר אחר באופן מוחלט (אובדן כושר עבודה של 75% ומעלה) או שאינכם כשירים באופן חלקי (25%-74%), או עד תום תקופת הביטוח – המוקדם מביניהם. כמו כן, בתקופה בה אתם מקבלים את הפיצוי החודשי עבור אובדן כושר העבודה, תהיו פטורים מתשלום הפרמיה לביטוח זה.

* בכפוף לתנאים המלאים המופיעים בפוליסה.

יש לכם שאלה?

השאירו פרטים ונצגנו יחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן