הלוואות חוץ בנקאיות

שוק ההלוואות החוץ בנקאיות נהנה מפריחה ולא במקרה. יוקר המחייה, יחד עם רמות ההכנסה שכמעט ואינן משתנות, יוצרים צורך אמיתי בכסף נזיל לכיסוי הלוואות, למימון שיפוץ הבית, לרכישת רכב או תשלום שכר לימוד ולמעשה, לכל מטרה שהיא.

לרוב, הבנק בו מתנהל החשבון שלכם הוא התחנה הראשונה בבקשת הלוואה, אך אם אינכם רוצים לפגוע במסגרת האשראי שלכם או שהבנק מסרב לבקשתכם, גמא פיננסים מעמידה לרשותכם שני ערוצים זמינים ומהירים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות בפרישה נוחה – ללא צורך בשעבודים ובערבים:

הלוואה חוץ בנקאית מקופת גמל / קרן השתלמות

קופת גמל או קרן ההשתלמות בה אתם חוסכים בחברת הביטוח או בחברת ההשקעות, היא מקור מצוין להלוואה חוץ בנקאית. הלוואות אלו ניתנות לרוב בתנאים נוחים ובריבית טובה ואטרקטיבית יותר מהריבית הבנקאית. באפשרותכם ליהנות מהלוואה עד התקרה המותרת על פי התקנות ו/או החוק.

ההלוואה ניתנת כנגד שיעבוד הסכומים שצברתם ולכן, חשוב לזכור שאי החזר ההלוואה במועד, עלול לפגוע בחיסכון ארוך הטווח שלכם.

הלוואה חברתית

הלוואה לוקחים בבנק? לא בהכרח. בשנים האחרונות חלה מהפכה בשוק ההלוואות, עם התפתחותן של הלוואות P2P (אדם לאדם) הנקראות גם הלוואות חברתיות. פלטפורמות אלו (בלנדר, טריא ועוד) מחברות בין אנשים הזקוקים להלוואה למטרות שונות, לבין מלווים פרטיים או בעלי חברות שברשותם הון פנוי ומחפשים אפיק השקעה אטרקטיבי, עם ערך מוסף חברתי.

ההלוואות החברתיות מאפשרות לכם ליהנות מהלוואות עד התקרה המאושרת ולפריסה המאושרת – כל זאת בתנאים נוחים וללא קנסות פירעון מוקדם, בתהליך קל ומהיר, ללא ערבים או קנסות יציאה – וכל זאת בלחיצת כפתור מהמחשב או מהטלפון החכם.

יש לכם שאלה?

השאירו פרטים ונצגנו יחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן